Osiągnięcia sportowe - rok szkolny 2012/2013


Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe
IV miejsce - dziewczyny
X miejsce - chłopcy

Gminne sztafetowe biegi przełajowe - Ptaszkowa 26.04.2013r.
I miejsce - dziewczyny
II miejsce - chłopcy

Gminne zawody w piłce nożnej szóstek - Grybów 15.05.2013r.
I miejsce - Kamil Kogut IIIb, Nikodem Ptaszkowski IIIa, Mateusz Jarosz IIIa, Jarosław Skrzypiec IIIa, Karol Kumor IIb, Mateusz Michalik IIb, Szymon Witek IIIa

Małopolska Liga w Narciarstwie Biegowym
I miejsce - Agnieszka Gucwa Ib (rocznik 99)
II miejsce - Kinga Gucwa IIa (rocznik 98)

Powiatowy indywidualny turniej tenisa stołowego chłopców - Mogilno 22.02.2013r
VIII miejsce - Kamil Kogut IIIb
X miejsce - Artur Siedlarz Ia

Międzygminny drużynowy turniej piłki siatkowej - Siedlce 27.02.2013r
II miejsce - Wioleta Gaj IIIc, Magdalena Michalik IIIb, Aleksandra Tokarz IIIb, Elżbieta Olchawska IIIa, Lilianna Michalik IIIb, Monika Michalik Ib, Gabriela Mól IIb, Małgorzata Koszyk IIIc, Gabriela Wysowska Ia, Kamila Stelmach IIa

Gminny drużynowy turniej piłki siatkowej - Kąclowa 20.02.2013r
I miejsce - Wioleta Gaj IIIc, Magdalena Michalik IIIb, Aleksandra Tokarz IIIb, Elżbieta Olchawska IIIa, Lilianna Michalik IIIb, Monika Michalik Ib, Gabriela Mól IIb, Małgorzata Koszyk IIIc, Gabriela Wysowska Ia, Kamila Stelmach IIa

Gminny indywidualny turniej tenisa stołowego dziewcząt - Stróże 07.01.2013r
I miejsce - Wioleta Gaj IIIc
VII miejsce - Alicja Gaj IIb

Gminny indywidualny turniej tenisa stołowego chłopców - Stróże 07.01.2013r
I miejsce - Artur Siedlarz Ia
II miejsce - Kamil Kogut IIIb
X miejsce - Szymon Witek IIIa

Gminny drużynowy turniej tenisa stołowego dziewcząt - Ptaszkowa 06.12.2012r
II miejsce - Wioleta Gaj IIIc, Gabriela Mól IIb
IV miejsce - Aleksandra Kogut Ia, Paulina Kiełbasa Ib

Gminny drużynowy turniej tenisa stołowego chłopców - Ptaszkowa 22.11.2012r
I miejsce - Kamil Kogut IIIb, Nikodem Ptaszkowski IIIa
II miejsce - Artur Siedlarz Ia, Maciej Janik Ib
X miejsce - Szymon Witek IIIa, Maksymilian Tokarz IIIb

Gminny turniej piłki nożnej - Stróże 11.10.2012r
II miejsce - Patrycja Kruczek IIIa, Elżbieta Olchawska IIIa, Małgorzata Ogorzałek IIIa, Sylwia Matras IIIa, Magdalena Michalik IIIb, Natalia Zwolenik IIIb, Małgorzata Koszyk IIIc, Wioleta Gaj IIIc, Maria Filipowicz Ib, Jadwiga Ząber Ib, Monika Michalik Ib

Powiatowe biegi przełajowe dziewcząt - 26.09.2012r
I miejsce - Kinga Gucwa IIa
II miejsce - Agnieszka Gucwa Ib
III miejsce - Monika Michalik Ib
XII miejsce - Dorota Ptaszkowska Ib
XXXV miejsce - Wioleta Gaj 3c

Powiatowe biegi przełajowe chłopców - 26.09.2012r
XVI miejsce - Piotr Petryla Ia
XXIV miejsce - Jarosław Skrzypiec IIa