Osiągnięcia sportowe - rok szkolny 2011/2012

Gminne drużynowe biegi przełajowe dziewcząt - Ptaszkowa 12.04.2012r.
II miejsce - Natalia Klimek IIIa, Magorzata Michalik IIIa, Małgorzata Koszyk IIc, Wioleta Gaj IIc, Wiktoria Rola IIIb, Monika Zwolenik IIIb, Patrycja Kruczek IIa, Małgorzata Ogorzałek IIa, Kinga Gucwa Ia, Gabriela Mól Ib

Gminne drużynowe biegi przełajowe chłopców - Ptaszkowa 12.04.2012r.
III miejsce - Dawid Poręba IIIa, Karol Tokarz IIIa, Daniel Janusz IIIb, Dominik Martuszewski IIIb, Konrad Martuszewski IIa, Jarosław Skrzypiec IIa, Szymon Witek IIa, Nikodem Ptaszkowski IIa, Mateusz Jarosz IIa, Kamil Kogut IIb, Mateusz Michalik Ib

Międzygminny turniej piłki siatkowej dziewcząt
II miejsce - Natalia Klimek IIIa, Magorzata Michalik IIIa, Małgorzata Koszyk IIc, Wioleta Gaj IIc, Aleksandra Tokarz IIb, Magdalena Michalik IIb, Lilianna Michalik IIb, Sylwia Matras IIa, Elżbieta Olchawska IIa, Kamila Stelmach Ia

Gminny turniej piłki siatkowej dziewcząt - Grybów 01.03.2012r.
I miejsce - Natalia Klimek IIIa, Magorzata Michalik IIIa, Małgorzata Koszyk IIc, Wioleta Gaj IIc, Aleksandra Tokarz IIb, Magdalena Michalik IIb, Lilianna Michalik IIb, Sylwia Matras IIa, Elżbieta Olchawska IIa, Gabriela Mól Ib, Kamila Stelmach Ia

Gminny turniej piłki siatkowej chłopców - Kąclowa 10.02.2012r.
III miejsce - Maksymilian Stelmach IIIb, Dawid Tokarz IIIb, Dominik Martuszewski IIIb, Daniel Janusz IIIb, Dawid Poręba IIIa, Adrian Poręba IIIa, Kamil Kogut IIb, Jarosław Skrzypiec IIa, Konrad Martuszewski IIa, Adrian Bocheński Ia

Gminny turniej piłki koszykowej chłopców - Krużlowa
V miejsce - Daniel Janusz IIIb, Kamil Kogut IIb, Dominik Martuszewski IIIb, Konrad Martuszewski IIa, Adrian Poręba IIIa, Dawid Poręba IIIa, Jarosław Skrzypiec IIa, Maksymilian Stelmach IIIb

Gminny turniej piłki koszykowej dziewcząt - Krużlowa 17.01.2012r.
IV miejsce - Natalia Klimek IIIa, Kinga Serafin IIIa, Małgorzata Koszyk IIc, Wioleta Gaj IIc, Aleksandra Tokarz IIb, Magdalena Michalik IIb, Małgorzata Ogorzałek IIa, Sylwia Matras IIa, Patrycja Kruczek IIa, Elżbieta Olchawska IIa

Międzygminne drużynowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt - Gródek n/D 10.01.2012r.
II miejsce - Natalia Klimek IIIa, Wioleta Gaj IIc

Międzygminne drużynowe zawody w tenisie stołowym chłopców - Gródek n/D 10.01.2012r.
IV miejsce - Kamil Kogut IIb, Nikodem Ptaszkowski IIa

Gminny drużynowy turniej tenisa stołowego dziewcząt - Stróże 04.01.2012r.
II miejsce - Natalia Klimek IIIa, Wioleta Gaj IIc
IV miejsce - Alicja Gaj Ib, Gabriela Mól Ib 

Gminny drużynowy turniej tenisa stołowego chłopców - Stróże 04.01.2012r.
I miejsce - Kamil Kogut IIb, Nikodem Ptaszkowski IIa
IV miejsce - Maksymilian Tokarz IIb, Szymon Witek IIa

Międzygminny indywidualny turniej tenisa stołowego dziewcząt - Mogilno 05.12.2011r.
III miejsce - Natalia Klimek IIIa
IX miejsce - Wioleta Gaj IIc
XV miejsce - Alicja Gaj Ib

Międzygminny indywidualny turniej tenisa stołowego chłopców - Mogilno 05.12.2011r.
III miejsce - Kamil Kogut IIb
X miejsce - Nikodem Ptaszkowski IIa

Gminny indywidualny turniej tenisa stołowego dziewcząt - Ptaszkowa 01.12.2011r.
II miejsce - Natalia Klimek IIIa
III miejsce - Wioleta Gaj IIc
VI miejsce - Alicja Gaj Ib
VII miejsce - Gabriela Mól Ib
XII miejsce - Lilianna Michalik IIb

Gminny indywidualny turniej tenisa stołowego chłopców - Ptaszkowa 02.12.2011r.
I miejce - Kamil Kogut IIb
VI miejce - Nikodem Ptaszkowski IIa
X miejsce - Maksymilian Tokarz IIb
XI miejsce - Szymon Witek IIa
XV miejsce - Daniel Janusz IIIb
XIX miejsce - Konrad Martuszewski IIa

Gimnazjada w siatkówce dziewcząt - Nowy Sącz 08.11.2011
V miejsce - Małgorzata Michalik IIIa, Natalia Klimek IIIa, Magdalena Michalik IIb, Aleksandra Tokarz IIb, Sylwia Matras IIa, Elżbieta Olchawska IIa, Patrycja Kruczek IIa, Małgorzata Koszyk IIc, Kamila Stelmach Ia, Kinga Gucwa Ia, Gabriela Mól Ib, Wioleta Gaj IIc, Lilianna Michalik IIb

Halowa piłka nożna dziewcząt - Gródek 11.10.2011
II miejsce - Natalia Klimek IIIa, Karolina Gołyźniak IIIa, Kinga Serafin IIIa, Sylwia Jarosz IIIa, Monika Zwolenik IIIb, Dominika Gaborek IIIb, Elżbieta Olchawska IIa, Patrycja Kruczek IIa, Sylwia Matras IIa





Halowa piłka nożna dziewcząt - 05.10.2011
I miejsce - Natalia Klimek IIIa, Karolina Gołyźniak IIIa, Kinga Serafin IIIa, Sylwia Jarosz IIIa, Monika Zwolenik IIIb, Dominika Gaborek IIIb, Elżbieta Olchawska IIa, Patrycja Kruczek IIa, Natalia Zwolenik IIb

Halowa piłka nożna chłopców - 03.10.2011
III miejsce - Mateusz Poręba IIIa, Adrian Poręba IIIa, Dawid Poręba IIIa, Karol Tokarz IIIa, Maksymilian Stelmach IIIb, Jarosław Skrzypiec IIa, Konrad Martuszewski IIa, Nikodem Ptaszkowski IIa, Szymon Witek IIa, Kamil Kogut IIb



Powiatowe biegi przełajowe chłopców - 28.09.2011
XXXII miejsce - Jarosław Skrzypiec IIa



Gminne biegi przełajowe chłopców - Ptaszkowa 20.09.2011
IV miejsce - Jarosław Skrzypiec IIa
V miejsce - Nikodem Ptaszkowski IIa
VI miejsce - Konrad Martuszewski IIa
VIII miejsce - Kamil Kogut IIb

Wojewódzkie biegi przełajowe dziewcząt - 05.10.2011
XX miejsce - Kinga Gucwa Ia
XV miejsce - Małgorzata Michalik IIIa

Powiatowe biegi przełajowe dziewcząt - 28.09.2011
III miejsce - Kinga Gucwa Ia
V miejsce - Małgorzata Michalik IIIa

Gminne biegi przełajowe dziewcząt - Ptaszkowa 20.09.2011
I miejsce - Kinga Gucwa Ia
III miejsce - Małgorzata Michalik IIIa
VIII miejsce - Natalia Klimek IIIa