Osiągnięcia sportowe - rok szkolny 2010/2011

Gminne biegi przełajowe dziewcząt - Ptaszkowa 17.09.2010
I miejsce - Dominika Broniszewska IIIa, Monika Zwolenik IIb
II miejsce - Małgorzata Michalik IIIb, Małgorzata Michalik IIa
IV miejsce - Wiktoria Rola IIb, Albina Mężyk Ic
V miejsce - Małgorzata Koszyk Ic
VI miejsce - Klaudia Kościółek IIIa
VII miejsce - Gaj Wioleta Ic
VIII miejsce - Monika Serafin IIIb, Paulina Czernecka Ic

Powiatowe biegi przełajowe dziewcząt - Łososina 4.10.2010
III miejsce - Małgorzata Michalik IIa
IV miejsce - Wiktoria Rola IIb
V miejsce - Małgorzata Michalik IIIb
VIII miejsce - Dominika Broniszewska IIIa
IX miejsce - Ogorzałek Małgorzata Ic
XI miejsce - Monika Serafin IIIb
XII miejsce - Małgorzata Koszyk Ic
XIII miejsce - Paulina Czernecka Ic
XX miejsce - Wioletta Gaj Ic
XXII miejsce - Klaudia Kościółek IIIa
XXVII miejsce - Albina Mężyk Ic



Gminny turniej piłki nożnej dziewcząt - 13.10.2010
I miejsce - Dominika Broniszewska IIIa, Klaudia Kościółek IIIa, Paulina Wojciechowska IIIb, Faustyna Czernecka IIIb, Monika Zwolenik IIb, Kinga Serafin IIa, Sylwia Jarosz IIa, Karolina Gołyźniak IIa, Sylwia Matras Ia, Małgorzata Ogorzałek Ia, Monika Zwolenik Ib

Międzygminny turniej piłki nożnej dziewcząt - 22.10.2010
II miejsce - skład drużyny patrz gminny turniej piłki nożnej dziewcząt



Gminny turniej piłki koszykowej chłopców - 08.12.2010
III miejsce - Maciej Michalik IIIb, Szymon Kruczek IIIb, Kazimierz Skraba IIIa, Zdzisław Gołyźniak IIIb, Nikodem Ptaszkowski Ia, Kamil Kogut Ib, Jakub Gruca IIIb, Tomasz Michalik IIIb, Jarosław Skrzypiec Ia

Gminne sztafetowe biegi przełajowe chłopców
III miejsce - Szymon Kruczek IIIb, Szymon Kumor IIIa, Patryk Patej IIIa, Konrad Rysiewicz IIIa, Marcin Ząber IIIb, Dariusz Czernecki IIIb, Zdzisław Gołyźniak IIIb, Jarosław Gaj IIIb, Krzysztof Wysowski IIIa, Piotr Radzik IIIb

Gminne zawody w piłce siatkowej chłopców
II miejsce - Szymon kumor IIIa, Szymon Kruczek IIIb, Maciej Michalik IIIb, Jarosław Gaj IIIb, Zdzisław Gołyźniak IIIb, Tomasz Michalik IIIb, Jakub Gruca IIIb, Sebastian Kasprzyk IIIb, Mirosław Ogorzałek IIIa, Patryk Patej IIIa, Artur Czernecki IIIb, Piotr Radzik IIIb

Międzygminne zawody w piłce siatkowej chłopców
II miejsce - Szymon kumor IIIa, Szymon Kruczek IIIb, Maciej Michalik IIIb, Jarosław Gaj IIIb, Zdzisław Gołyźniak IIIb, Tomasz Michalik IIIb, Jakub Gruca IIIb, Sebastian Kasprzyk IIIb, Mirosław Ogorzałek IIIa, Patryk Patej IIIa, Artur Czernecki IIIb, Piotr Radzik IIIb

Halowa piłka nożna chłopców
II miejsce - Marcin Bojarski IIIa, Zdzisław Gołyźniak IIIb, Sebastian Kasprzyk IIIb, Marcin Ząber IIIb, Szymon Kruczek IIIb, Szymon Kumor IIIa, Maciej Michalik IIIb, Artur Czernecki IIIb, Adam Maziarz IIIa, Jakub Gruca IIIb

Zawody o Puchar Wójta Gminy Grybów w Slalomie Gigancie
I miejsce - Konrad Rysiewicz IIIa
II miejsce - Daniel Janusz IIb
III miejsce - Karol Tokarz IIa
IV miejsce - Michalik Maciej IIIb
V miejsce - Artur Czernecki IIIb
VI miejsce - Dominik Martuszewski IIb

Zintegrowana Spartakiada R.Stramki i Z.Kmiecia - slalom gigant
II miejsce - Konrad Rysiewicz IIIa

Zintegrowana Spartakiada R.Stramki i Z.Kmiecia - slalom gigant
II miejsce - Dominika Broniszewska IIIa

Gminne Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt - 10.12.2010
I miejsce - Dominika Broniszewska IIIa, Natalia Klimek IIa
IV miejsce - Wioleta Gaj Ic, Lilianna Michalik Ib

Gminne Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym Chłopców - 10.12.2010
I miejsce - Kamil Kogut Ib, Nikodem Ptaszkowski Ia
VI miejsce - Jarosław Gaj IIIb, Kamil Kogut IIIb

Międzyminne Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt - 13.12.2010
IV miejsce - Dominika Broniszewska IIIa, Natalia Klimek IIa

Międzyminne Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym Chłopców - 13.12.2010
IV miejsce - Kamil Kogut Ib, Nikodem Ptaszkowski Ia

Gminne Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt - 10.01.2011
I miejsce - Natalia Klimek IIa
III miejsce - Dominika Broniszewska IIIa
V miejsce - Wioleta Gaj Ic

Gminne Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym Chłopców - 10.01.2011
III miejsce - Kamil Kogut Ib

Międzygminne Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt - Mogilno 13.01.2011
VI miejsce - Natalia Klimek IIa
VII miejsce - Dominika Broniszewska IIIa
XV miejsce - Wioleta Gaj Ic

Międzyminne Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym Chłopców - Mogilno 14.01.2011
II miejsce - Kamil Kogut Ib

Powiatowe Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt - 18-19.01.2011
VII miejsce - Natalia Klimek IIa

Powiatowe Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym Chłopców - 18-19.01.2011
V miejsce - Kamil Kogut Ib

Gminny Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt - Krużlowa 04.01.2011
III miejsce - Sylwia Obrzut IIIb, Olga Miczołek IIIb, Paulina Wojciechowska IIIb, Monika Serafin IIIb, Faustyna Czernecka IIIb, Dominika Broniszewska IIIa, Klaudia Kościółek IIIa, Natalia Klimek IIa, Monika Zwolenik IIb, Dominika Gaborek IIb, Kinga Serafin IIa

Gminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt - Kąclowa 24.02.2011
IV miejsce - Paulina Wojciechowska IIIb, Monika Serafin IIIb, Dominika Broniszewska IIIa, Klaudia Kościółek IIIa, Natalia Klimek IIa, Monika Zwolenik IIb, Małgorzata Michalik IIa, Elżbieta Olchawska Ia, Małgorzata Ogorzałek Ia, Sylwia Matras Ia, Magdalena Michalik Ib, Małgorzata Koszyk Ic, Wioleta Gaj Ic

Gminne Drużynowe Biegi Przełajowe - 01.04.2011
I miejsce - Monika Serafin IIIb, Dominika Broniszewska IIIa, Natalia Klimek IIa, Monika Zwolenik IIb, Małgorzata Michalik IIa, Maria Poręba IIIb, Magdalena Ptaszkowska IIIa, Wiktoria Rola IIb, Natalia Zwolenik Ib, Joanna Wysowska IIIb, Kinga Serafin IIa

Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe - Łososina Dolna 01.04.2011
Udział - Monika Serafin IIIb, Dominika Broniszewska IIIa, Natalia Klimek IIa, Monika Zwolenik IIb, Małgorzata Michalik IIa, Maria Poręba IIIb, Magdalena Ptaszkowska IIIa, Wiktoria Rola IIb, Natalia Zwolenik Ib, Joanna Wysowska IIIb, Kinga Serafin IIa