Osiągnięcia sportowe - rok szkolny 2009/2010

Gminne Biegi Przełajowe Dziewcząt - 25.09.2009
I miejsce - Monika Zwolenik Ib
II miejsce - Małgorzata Michalik Ia
II miejsce - Dominika Broniszewska IIa
III miejsce - Klaudia Kościółek IIa
IV miejsce - Monika Serafin IIb
V miejsce - Emilia Dubiel IIIb
VIII miejsce - Paulina Obrzut IIIa
IX miejsce - Maria Poręba IIb
IX miejsce - Sylwia Jarosz Ia
XII miejsce - Magdalena Kogut Ib
XII miejsce - Paulina Radzik IIIa
XVII miejsce - Natalia Klimek Ia
XVIII miejsce - Kinga Serafin Ia

Powiatowe Biegi Przełajowe Dziewcząt - Piątkowa 01.10.2009
II miejsce - Małgorzata Michalik Ia
III miejsce - Monika Zwolenik Ib
VI miejsce - Emilia Dubiel IIIb
VII miejsce - Dominika Broniszewska IIa
XI miejsce - Klaudia Kosciółek IIa

Wojewódzkie Biegi Przełajowe Dziewcząt - 16.10.2009
XIII miejsce - Małgorzata Michalik Ia

Gminne Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt - Stróże 14.04.2010
I miejsce - Emilia Dubiel IIIb, Paulina Radzik IIIa, Małgorzata Poręba IIIa, Maria Poręba IIb, Dominika Broniszewska IIa, Klaudia Kosciółek IIa, Wiktoria Rola Ib, Kinga Serafin Ia, Monika Zwolenik Ib, Małgorzata Michalik Ia, Sylwia Obrzut IIb, Paulina Wojciechowska IIb, Weronika Ptaszkowska IIa

Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt - Łososina Dolna 22.04.2010
V miejsce - Emilia Dubiel IIIb, Paulina Radzik IIIa, Małgorzata Poręba IIIa, Maria Poręba IIb, Dominika Broniszewska IIa, Klaudia Kosciółek IIa, Wiktoria Rola Ib, Kinga Serafin Ia, Monika Zwolenik Ib, Małgorzata Michalik Ia, Sylwia Obrzut IIb, Paulina Wojciechowska IIb, Weronika Ptaszkowska IIa

Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt - 13.10.2009
I miejsce - Monika Zwolenik Ib, Sylwia Jarosz Ia, Kinga Serafin Ia, Dominika Gaborek Ib, Paulina Gołyźniak Ib, Emilia Dubiel IIIb, Paulina Radzik IIIa, Beata Gaborek IIIa, Magdalena Prońska IIIa, Klaudia Maziarz IIIa

Międzygminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt
I miejsce - Monika Zwolenik Ib, Sylwia Jarosz Ia, Kinga Serafin Ia, Dominika Gaborek Ib, Paulina Gołyźniak Ib, Emilia Dubiel IIIb, Paulina Radzik IIIa, Beata Gaborek IIIa, Magdalena Prońska IIIa, Klaudia Maziarz IIIa

Powiatowe Zawody w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt
II miejsce - Monika Zwolenik Ib, Sylwia Jarosz Ia, Kinga Serafin Ia, Dominika Gaborek Ib, Paulina Gołyźniak Ib, Emilia Dubiel IIIb, Paulina Radzik IIIa, Beata Gaborek IIIa, Magdalena Prońska IIIa, Klaudia Maziarz IIIa

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Chłopców
III miejsce - Michał Mól IIIa, Grzegorz Florek IIIa, Marcin Krajewski IIIb, Krystian Jarosz IIIa, Rafał Janusz IIIa

Gminne Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt - 30.11.2009
II miejsce - Dominika Broniszewska IIa
III miejsce - Natalia Klimek Ia

Gminne Zawody w Tenisie Stołowym Chłopców - 30.11.2009
II miejsce - Rafał Gaj IIIa

Międzygminne Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt - 08.12.2009
VI miejsce - Natalia Klimek Ia
XIII miejsce - Dominika Broniszewska IIa

Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt - 16.12.2009
VI miejsce - Natalia Klimek Ia

Rejonowe Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt
X miejsce - Natalia Klimek Ia

Gminne Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt - Ptaszkowa 08.01.2010
I miejsce - Natalia Klimek Ia, Dominika Broniszewska IIa

Międzygminne Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt - Stróże 11.01.2010
V miejsce - Natalia Klimek Ia, Dominika Broniszewska IIa