Osiągnięcia sportowe - rok szkolny 2008/2009

Gminne Biegi Przełajowe Dziewcząt - Ptaszkowa 24.09.2008
I miejsce - Aneta Michalik IIIa
II miejsce - Monika Serafin Ia
III miejsce - Agata Ogorzałek IIIb
IV miejsce - Katarzyna Gawlak Ia
V miejsce - Dominika Broniszewska Ia
VI miejsce - Klaudia Berdychowska IIb
VII miejsce - Jadwiga Kiełbasa IIb

Gminne Biegi Przełajowe Chłopców - Ptaszkowa 24.09.2008
I miejsce - Bartłomiej Kruczek IIIa
II miejsce - Kamil Michalik Ia
II miejsce - Waldemar Dziedziak IIIb
II miejsce - Marcin Krajewski IIb
IV miejsce - Maciej Michalik Ib
IV miejsce - Damian Janus IIIa
V miejsce - Szymon Kruczek Ib
VI miejsce - Arkadiusz Konior IIb

Powiatowe Biegi Przełajowe Dziewcząt - Piątkowa 26.09.2008
I miejsce - Aneta Michalik IIIa
VIII miejsce - Monika Serafin Ib
XI miejsce - Dominika Broniszewska Ia
XXI miejsce - Agata Ogorzałek IIIb
XXXXI miejsce - Katarzyna Gawlak Ia

Powiatowe Biegi Przełajowe Chłopców - Piątkowa 26.09.2008
VII miejsce - Kamil Michalik Ia
XI miejsce - Marcin Krajewski IIb
XI miejsce - Bartłomiej Kruczek IIIa

Wojewódzkie Biegi Przełajowe Dziewcząt - Kraków 29.09.2008
VI miejsce - Aneta Michalik IIIa



LII miejsce - Monika Serafin Ib

Wojewódzkie Biegi Przełajowe Chłopców - Kraków 29.09.2008
XLII miejsce - Kamil Michalik Ia

Druzynowe Biegi Przełajowe Chłopców
II miejsce - Wiktor Łaś IIIb, Szymon Kogut IIIa, Tomasz Wajda IIIa, Krzysztof Gajdosz IIIa, Damian Janus IIIa, Bartłomiej Kruczek IIIa, Michał Radzik IIIa

Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt - Florynka 12.12.2008
II miejsce - Sylwia Gucwa IIIa, Aneta Michalik IIIa, Natalia Ptaszkowska IIIa, Agata Ogorzałek IIIb, Dominika Broniszewska Ia, Sylwia Klimek IIa, Aleksandra Tokarz Ib, Jolanta Janus IIb, Magdalena Ptaszkowska Ia, Sylwia Obrzut Ib, Monika Serafin Ib

Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt
III miejsce - Sylwia Gucwa IIIa, Aneta Michalik IIIa, Natalia Ptaszkowska IIIa, Agata Ogorzałek IIIb, Dominika Broniszewska Ia, Sylwia Klimek IIa, Aleksandra Tokarz Ib, Jolanta Janus IIb, Magdalena Ptaszkowska Ia, Sylwia Obrzut Ib, Monika Serafin Ib

Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt - Ptaszkowa 23.10.2008
II miejsce - Sylwia Gucwa IIIa, Aneta Michalik IIIa, Natalia Ptaszkowska 1 IIIa, Agata Ogorzałek IIIb, Jolanta Janus IIb, Magdalena Prońska IIa, Klaudia Maziarz IIa, Paulina Radzik IIa, Beata Gaborek IIa, Monika Krok IIIa, Natalia Ptaszkowska 2 IIIa

Gminne Zawody w Piłce Nożnej Chłopców - Ptaszkowa 23.10.2008
II miejsce - Wiktor Łaś IIIb, Bartłomiej Kruczek IIIa, Damian Janus IIIa, Damian Michalik IIIa, Krzysztof Gajdosz IIIa, Michał Mól IIa, Rafała Janusz IIa, Marcin Krajewski IIb, Maciej Michalik Ib, Mariusz Jurczak IIIb

Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców - Biała Niżna 16.12.2008
I miejsce - Bartłomiej Kruczek IIIa, Krzysztof Gajdosz IIIa, Szymon Kogut IIIa, Waldemar Dziedziak IIIa, Adrian Janusz IIIb, Szymon Kruczek Ib, Maciej Michalik Ib, Szymon Kumor Ia, Michał Bocheński IIIa, Michał Mól IIa, Wiktor Łaś IIIb

Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców
III miejsce - Bartłomiej Kruczek IIIa, Krzysztof Gajdosz IIIa, Szymon Kogut IIIa, Waldemar Dziedziak IIIa, Adrian Janusz IIIb, Szymon Kruczek Ib, Maciej Michalik Ib, Szymon Kumor Ia, Michał Bocheński IIIa, Michał Mól IIa, Wiktor Łaś IIIb

Gminne Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt - 04-05.12.2008
I miejsce - Lidia Gaj IIIa, Natalia Ptaszkowska IIIa

Gminne Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym Chłopców - 04-05.12.2008
I miejsce - Rafał Gaj IIa, Szymon Kruczek Ia
VI miejsce - Bartłomiej Kruczek IIIa, Konrad Gaj IIb

Powiatowe Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt - 19.01.2009
II miejsce - Natalia Ptaszkowska IIIa, Lidia Gaj IIIa, Dominika Broniszewska Ia

Gminne Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt - Stróże 12.01.2009
I miejsce - Natalia Ptaszkowska IIIa
III miejsce - Lidia Gaj IIIa
VI miejsce - Dominika Broniszewska Ia

Gminne Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt - Stróże 12.01.2009
I miejsce - Rafał Gaj IIa

Powiatowe Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt
I miejsce - Natalia Ptaszkowska IIIa
III miejsce - Lidia Gaj IIIa

Wojewódzkie Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt
XII miejsce - Natalia Ptaszkowska IIIa

Powiatowe Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym Chłopców
I miejsce - Rafał Gaj IIa