Osiągnięcia - rok szkolny 2014/2015

Gminny Konkurs "Humanistyczny Omnibus"
II miejsce zajęli Adam Chronowski, Justyna Wysowska, Kamil Bochenek z klasy III

Moja przygoda w muzeum 2015
Nagroda w etapie regionalnym Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży dla Krzysztofa Janusza z klasy IIIb

VIII Gminny Turniej Profilaktyczny "UZALEŻNIENIOM POTRAFIĘ POWIEDZIEĆ NIE!" - Krużlowa Wyżna 02.06.2015r.
III miejsce - Kamil Bochenek IIIb, Katarzyna Gruca IIIb, Krzysztof Janusz IIIb

Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej - Podegrodzie 02.06.2015r.
II miejsce - Weronika Wysowska Ia, Marta Kiełbasa Ia, Magdalena Janusz Ib, Martyna Michalik IIIa

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje powiatowe Nowy Sącz 27.04.2015r.
VIII miejsce - Adam Chronowski IIIa, Karol Michalik IIIb, Kamil Ptaszkowski IIIb

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje szkolne Stróże 16.04.2015r.
I miejsce - Adam Chronowski IIIa, Karol Michalik IIIb, Kamil Ptaszkowski IIIb



Międzyszkolny Konkurs: "Zostań poliglotą roku" - Florynka 30.03.2015r.
Adam Chronowski IIIa został poliglotą roku
Kamil Bochenek IIIb zajął III miejsce z języka niemieckiego

Etap wojewódzki Małopolskiego Konkursu Tematycznego z Historii "Walka Polaków o niepodległość i granice w latach 1914-1921. Wielkie bitwy i bohaterowie wydarzeń"
Finalista - Michał Badowski IIb

Etap wojewódzki Małopolskiego Konkursu Tematycznego z Informatyki "Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera"
Finalista - Adam Chronowski IIIa

Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Tematycznego z Historii "Walka Polaków o niepodległość i granice w latach 1914-1921. Wielkie bitwy i bohaterowie wydarzeń."
Michał Badowski IIb
Daniel Grzyb IIb
Katarzyna Jasińska IIb

Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Tematycznego z Informatyki "Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem komputera"
Adam Chronowski IIIa
Maksymilian Motyka IIIa
Arkadiusz Janusz IIIa
Patryk Bochenek Ia

Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Historycznego
Adam Chronowski IIIa
Krzysztof Rodak IIIa

Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego
Adam Chronowski IIIa

Etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Geograficznego
Adam Chronowski IIIa

XVII Parafialne Forum Rodziny - Konkurs plastyczny
I miejsce - Faustyna Siedlarz IIa
II miejsce - Zuzanna Rysiewicz IIa
II miejsce - Krzysztof Janusz IIIb
III miejsce - Adam chronowski IIIa
Wyróżnienie - Weronika Wysowska Ia

XVII Parafialne Forum Rodziny - Konkurs literacki (proza)
II miejsce - Katarzyna Gruca IIIb
III miejsce - Zuzanna Rysiewicz IIa

XVII Parafialne Forum Rodziny - Konkurs literacki (poezja)
I miejsce - Krzysztof Janusz IIIb
I miejsce - Justyna Wysowska IIIa
II miejsce - Zuzanna Rysiewicz IIa
III miejsce - Katarzyna Gruca IIIb